Proje Yönetimi

INSPECTION uzman ve deneyimli kadrosu ile; projeniz ne olursa olsun; teknik riskleri azaltır, hataları önler, kaliteyi temin ve tesis eder, zaman kaybını önler, bütçeye sadık kalınmasını sağlar, projenizin zamanında tamamlanmasını sağlar, ilgili yönetmeliklere uygun olarak projenizin tamamlanmasına yardımcı olur.

Projenizde inceleme, değerlendirme, devreye alma, risk analizi, bütçeye uygunluk ve zamanında tamamlama konularında yardımcı olarak, projenizin başarılı şekilde ve tam olarak bitirilmesinde uluslararası tecrübeyle uzman kadro ile yanınızdayız.

 

İNŞAAT VE YAPI MÜHENDİSLİĞİ HİZMETLERİ

Üçüncü taraf gözetimlerde ve proje yönetim sürecinde sağladığımız teknik destek ile yapısal kalite güvencesi edinebilirsiniz.

İnşaat projelerinin karlılığını sağlayacak maliyet optimizasyonu sağlamak ve aynı zamanda yasal sorunlara ve proje gecikmelerine yol açabilecek inşaat hatalarını yönetmek önemlidir.

INSPECTION’ın benzersiz tecrübesiyle sunduğu inşaat mühendisliği ve yapı hizmetleri, yapım aşamasındaki ve mevcut projelerin tek tek her aşamasında veya tamamında baştan sona destek sağlanmasını kapsamaktadır. Tek noktadan sunduğumuz hizmetler (iş güvenliği süpervize hizmetleri dahil omak üzere), ilgili ulusal ve uluslararası konut, ticari ve endüstriyel bina düzenlemelerine uyumluluğu garantilemektedir.

INSPECTION, projelerin planlarınıza ve inşaat şartnamesine uygun olarak yürütülmesini sağlamak için projenin başlangıcından sonuna dek düzenli olarak, üçüncü taraf kalite güvence ve kalite kontrol  uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Hizmetlerimiz sayesinde karmaşık zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı oluruz ve endüstriyel, konut ve ofis binalarının ve bölgelerinin zamanında ve bütçeye uygun inşa edilmesini sağlarız.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın: +90 216 687 09 00