Code of Ethics

INSPECTION’ın sahip olduğu en önemli varlıklardan biri de etik ve güvenilir hizmet konusunda itibarıdır.

Bu, işimizin ve operasyonlarımızın her alanını etkiler.

Gözetim hizmetleri sunarken müşterilere yardımcı olmak amacıyla ürünleri, sistemleri veya süreçleri onaylamak veya herhangi bir başka görev sunma esnasında sahip olduğumuz güvenilir ve tarafsız bakış açısı sayesinde müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz.

Inspection çalışanları bu organizasyonun güvenilirliğini korumaktan bizzat sorumludur ve bunu sağlamak için her zaman en üst seviyede çalışacağımızı taahhüt ediyoruz.

Müşterilerimizle yıllar boyunca geliştirdiğimiz güven ve sadakati devam ettirmeliyiz ve şirket içinde benimsediğimiz etik kurallar çerçevisinde dürüstlüğe dayalı davranış temelini oluşturan standartları ve uygulamaları tanımlamaktayız.

Tüm Inspection çalışanları etik ve yasal sorumlulukları yerine getirmelidirler ve bu sebeple etik kurallarımız bu amaç için rehber niteliğindedir.

Bu kurallar kimler içindir?

Kısaca Herkes için!
Etik kuralları, Inspection ve tüm şirket çalışanları bağlamaktadır.

Bu kural çalışanlar ve diğer temsilciler gibi şirket adına çalışan üçüncü taraflar için de geçerlidir.

Inspection’da yöneticilerimiz, supervisorlarımız ve diğer yönetim personelimiz etik yönetmeliğinin yerine getirilmesinden sorumludur.

Bu sorumluluk, çalışanlarımızın ahlaki hükümleri anladığından emin olmayı ve uygunluk hususlarını astlarıyla tartışmayı ve geliştirmeyi de içeren Kurallar hakkında açık iletişimi teşvik etmeyi taahhüt eder.

İhlalleri içeren cezalar
Kurallara uymayan çalışanlar, iş akdi feshi de dahil olmak üzere disiplin işlemlerine tabidir.

Yol gösterici ilkelerimiz
İş prensibimiz üç ana ilkeye dayalıdır.
Dürüstlük, iyi niyet ve mükemmellik.

Dürüstlük, sürekli olarak bir dizi değer ve ahlaka göre davranmaktan gelir. Tüm dünyada faaliyet gösterdiğimiz her bölgede etik davranışlarımızın en üst düzeyini korumakta kararlıyız.

Bu taahhüt tüm kanun ve yönetmeliklere uymayı içermektedir.

İyi Niyet, tüm ilişkilerimizde geçerlidir. Meslektaşlarımızla, müşterilerle, satıcılarla, devlet kurumlarının temsilcileri veya diğer tarafla çalışırken dahi her zaman saygı, samimiyet, dürüstlük ve Her zaman iyi niyetle hareket etme sözümüz kamuya yararı gözeten güvenilir bir ticaret organizasyonu olarak itibarımızı korur.

Mükemmellik işimizin başarısı için temel önem taşımaktadır.

Şirket çapında mükemmellik taahhüdü ile çevremizdeki toplulukların ve toplum yararına en iyi şekilde hizmet ederken müşterilermizin ihtiyaçlarını karşılamak için gayret gösteririz.

Bu ilkeler, bir şirket olarak kim olduğumuza ortaya koyan Etik Kurallarının temelidir. Bunları yaptığımız her işe dahil ederek, Şirketimiz güçlü ve başarılı olacak ve değerli bir iş ortağı olarak tanınacaktır.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın: +90 216 687 09 00