Inspection NDT

Tedarik


Şirketimizin temel kurallarından biri, “en iyiyi makul fiyatlarla sun” şeklindedir. Bu nedenle ihtiyacınız olan ürün ve hizmetleri mümkün olan en düşük fiyatla sunuyoruz ve böylece en iyi ürün veya hizmeti makul fiyatlarla satın alabiliyorsunuz. 'inspection.com.tr' sitesi; transformatörler, anahtarlama mekanizmaları, topraklama dirençleri, zırhlı veya zırhsız güç, iletim ve alet kablolamaları, paslanmaz çelik imalatı, alüminyum profiller ve aksesuarları, kablo kanalları, topraklama malzemeleri, kaynaklı borular, plastik malzemeler ve çok daha fazlası gibi her türlü ihtiyacınız için tek adrestir.

Bizi iş ortağınız olarak seçtiğinizde, hızlı bir hizmetin yanında piyasa değeri üzerinden %30’a varan indirimlerden de faydalanırsınız. Gerekenleri nerede bulacağımızı biliyoruz ve direkt olarak doğru kaynağa hızlı bir şekilde yöneliyoruz; yetkili kişiye ulaşmak için bir dizi e-posta gönderip almakla uğraşmıyoruz, çünkü yetkili kişiyi zaten tanıyoruz. Dahası, yerel maliyetleri bildiğimizden ve tedarikçilerle daha önceden çalışmış olduğumuzdan sizin için en uygun fiyatı alıyoruz. Sizin adınıza pazarlık ediyoruz ve siz değerli vaktinizi uzun müzakereler ile harcamamış oluyorsunuz. Genellikle sizin alacağınız indirimden daha fazlasını alıyoruz.

Son olarak, üstün bağlantılarımız sayesinde siparişi işleme koymak için 3 ay beklemek zorunda kalmıyoruz; doğru ürünü 3 aya kıyasla 3 hafta gibi bir sürede alabiliyoruz. Bizimle çalışırsanız, kısa bir süre içerisinde doğru ürünü doğru tedarikçiden mevcut piyasa değerinin %30’una kadar düşebilen fiyatlarla alacaksınız. Tüm bu avantajları bir arada düşündüğünüzde, böyle bir anlaşmada para kaybetmeniz mümkün değil. 'inspection.com.tr' adresini uzun vadeli çözüm ortağınız olarak seçeceğinize inanıyoruz. Yardım etmek için her zaman buradayız.