Inspection AboutUs

Haberler


Optimum Denetim Hizmetleri

Uluslararası alanda kabul görmüş bir denetim ve gözetim şirketi olan Optimum Denetim Hizmetleri, yeni marka adını açıklıyor: 'inspection.com.tr' her türlü denetim, hızlandırma, gözetim, tedarik ve proje yönetimi çözümleriniz için bir numaralı kaynak. Saudi Aramco, Bechtel, KBR, Fluor, Saipem Eni Group, Velosi, Intertek, Saudi Electric ve daha fazla firmanın onaylarıyla; ANSI, UL, IEC, BS gibi standartlar çerçevesinde zemin denetimleri, NDT, Fabrika Kabul Testleri, Mandallama, Güvenlik ve Paketleme denetimlerini gerçekleştiriyoruz.

Inspection.com.tr

'inspection.com.tr' 2011 yılından beri Kawasaki Heavy Industries ( KHI ) için yükleme/boşaltma araştırma hizmeti sunmaktadır. Ağır sanayi alanında dünyadaki en büyük ve tanınmış firmaya hizmet etmek büyük bir onur. Aynı zamanda yabancı ülkelerdeki müşterilerimiz adına çalışacak mühendisler sağlıyoruz. 'inspection.com.tr' Türkmenistan, Libya, Mısır, Kuzey Irak (Erbil, Süleymaniye), Yunanistan, İtalya, Almanya, İrlanda, Suudi Arabistan, Özbekistan ve daha birçok ülkedeki inşaat tesisleri için makine, elektrik, NDT, kaynak ve metalurji mühendisleri çalıştırıyor. 'inspection.com.tr' ile emin ellerdesiniz.

Inspection.com.tr 2

'inspection.com.tr' kısa bir süre önce, VELOSI TK ile NDT, zemin denetimleri ve fabrika kabul testlerinin yanı sıra denetim ve hızlandırma hizmetleri sağlamak üzerine bir anlaşma imzaladı. Bu anlaşma ile, 'inspection.com.tr' yerel pazardaki en önemli oyuncu haline geldi. Kusursuz bir iletişim, mükemmel raporlama anlayışı, etik iş yaklaşımı ve rekabetçi fiyat stratejisi ile, 'inspection.com.tr' denetime ihtiyacınız olduğunda bir numaralı kaynaktır. Tüm müşterilerimize değer veriyor ve onlar büyüdükçe bizim de büyüyeceğimize inanıyoruz.